Televizyon Yok Ancak Disko Var

0
77 views

Yaşar Alptekin ilginç bir yaşama geçmek istemekle beraber yaşadığı değişimler ile gündeme gelmişti. Eskiden model olup şimdilerde sadece kendi zevklerine dayanarak bir popülarite oluşturdu.

Kendi evini geleneksel olan motifler ile düzenledi ve geleneksel olması nedeniyle televizyon yerleştirmek istemedi.

Yakışıklılığı ile genç kızlar tarafından hayran kalınan Yaşar Alptekin  o yaşantıdan bambaşka bir yaşantıya geçti.

Kanal D programında bulunan Reknkli Sayfalar programında Yaşar Alptekin tarafından geleneksel olarak dizayn edilen evin son hali görüntülendi.

Geçen Ağustos eşinden ayrıldıktan sonra ilginç bir değişimde bulunan Yaşar Alptekin kendi evini geleneksel motifler ile döşeyerek televizyonlara çıktı.

Bir Yerde de Diskosu Var

Evinde televizyon yok çünkü ev tamamen geleneksel ancak tutkularından vazgeçmek istemeyen Yaşar Alptekin daha öncesinde de sahip olduğu dans tutkusu nedeniyle evin bir kısmında disko alanı oluşturdu. Bunu anlatan Yaşar Alptekin  kendi kendisine burada dans ettiğini dışarıya çıkıp eğlenmek yerine kendi evinde eğlendiğini ifade etti.

TEILEN
Önceki İçerikKayseri’de terör saldırısında “Parmak izi” bulundu
Sonraki İçerikAlmanya Vize Randevuları Hakkında
Yazarımız 1987 Antalya doğumludur. Bekar ve dido isimli bir köpeği ile birlikte yaşamaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra özel bir şirkette mimar olarak çalışmaya başlamış be şu anda halen aynı firmada iç mimar olarak çalışmaktadır. Çeşitli Sitelerde Dekorasyon ve Moda Yazıları yazmaktadır. İngilizce ve Orta seviye almanca bilmektedir.

CEVAP VER