Takside yeni yöntem

0
64 views

İstanbul ilinde taksiciler kısa mesafe gitmek konusunda problemler çıkarınca bu konuda indi bindk uygulaması uygulanmak istendi ancak bunu duyan taksiciler den bazıları erkenden fahiş ücretler uygulamaya başladı ancak tamamen kendilerine göre uyarladıkları için bu konuda şimdiden birçok şikayet geldi. 

İTEO başkanı bu konuda hemen açıklama yaptı ve ” Bu gibi bir durum yaşadığınız zaman hemen bildirim yapın biz gereğini yapacağız.  ” diyerek açıklama yaptı. 
İndi bindi mesafesi olarak 2.5 kilometre yol 8.75 TL olarak belirlendi. Daha fazla alan taksiciler veya herhangi bir şekilde taksimetresi çalışmayan taksiciler hareket etmemelidir. 


Bir başka sorun ise Avrasya tünelinden geçerken taksicilerin ekstra olarak 34 TL para aldığı yönünde iddialar olunca bu konuda ” Müşteriler sadece bir geçiş ücretini vermekle yükümlüdür ne fazlası ne daha az. ” diyerek ifa etti.

TEILEN
Önceki İçerikKaydı kamyonetin altında kaldı
Sonraki İçerikGaziantep Emniyetine Saldırı
Yazarımız 1987 Antalya doğumludur. Bekar ve dido isimli bir köpeği ile birlikte yaşamaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra özel bir şirkette mimar olarak çalışmaya başlamış be şu anda halen aynı firmada iç mimar olarak çalışmaktadır. Çeşitli Sitelerde Dekorasyon ve Moda Yazıları yazmaktadır. İngilizce ve Orta seviye almanca bilmektedir.

CEVAP VER