Rusya’dan flaş ABD açıklaması!

0
107 views

Rusya Dışişleri bakanlığı tarafından yapılan açıklama sonrasında Washington herhangi bir yeni yaptırım yapar ve bunları da düşmanca yaparsa karşılığını da düşmanca alacağını belirtti.

Olası yaptırımlar konusunda Rusya  , ABD içerisinde olan başkanlık seçimlerinde bir takım müdahale ettiğine dair iddialar ortaya atıldı. Bu konuda ABD idaresi suçlayacak birilerini arıyor gibi tabirler kullanıldı.

Rusya Dışişleri Bakanlığı bu konuda ” Şimdi de  yaşadıkları başarısızlık konusunda herhangi bir bahane bulmaya çalışıyorlar. Rus – Amerika ilişkileri konusunda intikam almaya çalışıyorlar. ” diyerek bir açıklama yaptı.

Rusya bu konularda korkutulmaya çalışarak geri plana itilmek isteniyor. Şu anda hala başkan olarak görev yapan Barack Obama , Rusya için yeni yaptırımlar konusunda genişletme ve diplomatik olarak tedbirler ve siber saldırılar ile korkutulmak isteniyor. Bu konuda yeni yaptırımlar alırsa sert bir karşılık vereceğini Rusya açıkça ifade etti.

TEILEN
Önceki İçerikAsayiş Uygulaması !
Sonraki İçerikKerry , İsrail’i Uyardı !
Yazarımız 1987 Antalya doğumludur. Bekar ve dido isimli bir köpeği ile birlikte yaşamaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra özel bir şirkette mimar olarak çalışmaya başlamış be şu anda halen aynı firmada iç mimar olarak çalışmaktadır. Çeşitli Sitelerde Dekorasyon ve Moda Yazıları yazmaktadır. İngilizce ve Orta seviye almanca bilmektedir.

CEVAP VER