Pidesini Beğenmedi Yaralandı

0
76 views

Samsun ilinde yaşanan olayda bir pideci ile müşterisi arasında yaşanan olayda tartışma silahın çekilip ateşlenmesi ile sonlandı.

Polis konu hakkında hala araştırmalara devam ediyor ve olayla ilgili tanıkları arıyor.

Samsun İlkadım ilçesi Hastane Mahallesi akşam saatleri saat 19.00 gibi olduğu zamanda yaşandı. Elimize geçen bilgilere göre A.Ş.  adındaki 47 yaşındaki adam müşteri olarak yemek yiyecek bir yer aradı ve o an denk gelen S.Y. adındaki şahsın dükkanına denk geldi.

İçeri geçip siparişi verdikten sonra pideyi yiyen A.Ş. yediği yemeği beğenmediğini ifade etti.

Ancak pidesinde herhangi bir sorun olmadığını ifade etse de tartışma yaşandı çünkü A.Ş. parasını geri istedi. Bu durumda parayı geri vermek istemeyen S.Y.  çıkardığı silahı ile müşterisinin sol dizinin biraz üstüne ateş ettikten hemen sonra olay yerinden kaçtı.

Daha sonrasında olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı şahsı hastaneye kaldırdı ardından gelen polisler ise olay yerini araştırdı.

TEILEN
Önceki İçerikYavru Kediye İşkence Etti !
Sonraki İçerikPolisimizden Başarılı Bir Operasyon
Yazarımız 1987 Antalya doğumludur. Bekar ve dido isimli bir köpeği ile birlikte yaşamaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra özel bir şirkette mimar olarak çalışmaya başlamış be şu anda halen aynı firmada iç mimar olarak çalışmaktadır. Çeşitli Sitelerde Dekorasyon ve Moda Yazıları yazmaktadır. İngilizce ve Orta seviye almanca bilmektedir.

CEVAP VER