Maaşa Zam Geliyor !

0
95 views

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu işçilerin aldığı maaşlar konusunda düzenleme yapacağını açıklayınca bir anda milyonlarca işçi bu konuda yapılacak olan düzenlemeleri beklemektedir.

 

1300 TL paranın da yetersiz olduğunu ifade eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu bu paranın daha da arttırılacağını ifade etti.

 

Taşeron olarak çalışan kişilerin bu durumunun farkında olan bakan bu konuda çalışma yaptıklarını biraz sabırlı olmalarını istedi. Sözleri verdiklerini ancak bunun bir anda eyleme geçemeyeceği bir planlama süresinin olduğunu ifade etti.

 

İleride bu sıkıntılı günleri unutulacağını ifade etti ve bu zamana kadar da biraz sabırlı olurlarsa bu konuda yardımcı olmuş olacağını ifade etti. Sıkıntılı günleri geçirmek amacıyla yardımcı olmalarını istedi.

 

Yeni yılda emekliler için de promosyon konusunda müjdeyi kendisinin değil başbakanın vereceğini vurguladı.

TEILEN
Önceki İçerikYolcularda Can Yeleği Çıktı
Sonraki İçerik3 Ders Müjdesi Geldi
Yazarımız 1987 Antalya doğumludur. Bekar ve dido isimli bir köpeği ile birlikte yaşamaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra özel bir şirkette mimar olarak çalışmaya başlamış be şu anda halen aynı firmada iç mimar olarak çalışmaktadır. Çeşitli Sitelerde Dekorasyon ve Moda Yazıları yazmaktadır. İngilizce ve Orta seviye almanca bilmektedir.

CEVAP VER