“KOBİ’ler 50 bin liralık desteği bu yıl alacak”

0
111 views

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü   bu sene bitmeden yapılacak olan destekler konusunda açıklamalar yaptı ve özellikle KOBİ için destek bekleyenler müjdeli haberi aldı .  KOSGEB için verilecek olan sıfır faize sahip 50 Bin TL para geri ödemesi alınırken faiz alınmayacak. 2016 yılı bitmeden tamamlanmak isteniyor.

Eğer bu kredi için başvuru yapamayanlar olduysa bu konuda üzülmesinler diyerek 2017 senesi içerisinde de böyle bir kredi ile karşılarına çıkacaklarını ifade ettiler. Yani bir sonrakine başvurma şansı olacak.

Yine aynı şekilde KOBİ için yapılabilir.  Ancak hala almak isteyen varsa bugün saat 23.59 olduğunda sonlanacak. Yani hala başvurma şansınız var.  Yoğun talep olmasına rağmen uzatılma talebi reddedildi.

TEILEN
Önceki İçerikBayburt’ta Hava -32 Derece Oldu
Sonraki İçerikAcı haberi alınca bayıldı
Yazarımız 1987 Antalya doğumludur. Bekar ve dido isimli bir köpeği ile birlikte yaşamaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra özel bir şirkette mimar olarak çalışmaya başlamış be şu anda halen aynı firmada iç mimar olarak çalışmaktadır. Çeşitli Sitelerde Dekorasyon ve Moda Yazıları yazmaktadır. İngilizce ve Orta seviye almanca bilmektedir.

CEVAP VER