Kayseri’de terör saldırısında “Parmak izi” bulundu

0
85 views

Kayseri’de 14 askerin hayatını kaybettiği terör saldırısından ilişkin olan soruşturmalar kapsamından dün gözaltına alınmış olan 14 şüpheli şahısın biri saldırıyı gerçekleştiren teröristin üstlerinden çıkan krokiyi hazırlanmış olan ve krokiyi de parmak iziyle bulunduğu belli oldu.

Emniyet kaynaklarından alınmış bilgilere göre Kayseri’den çarşı izinlerine çıkan askerlerin bulunmuş olduğu otobüste 17 Aralık’ta bomba yüklenmiş araçla saldırıyı gerçekleştiren teröristin üstünden çıkanlar krokide, dün gözaltına alınan dört şüphelilerden birinin Adana doğumlu olan K.Ç. parmak izine rastlanmıştır.

Kayseri emniyet müdürlüğünde durumun farkına varılıp Adana Emniyet Müdürlüğüne iletilmesi üzerine şüphelinin yakalamalarına yönelik çalışmalar başlatılmıştır. Terör örgütü üyeliğinde suçlamasından kaydı bulunmuş K.Ç. Diyarbakır’da olduğu söylendi.

TEILEN
Önceki İçerikBir Bebek Daha Boğuldu
Sonraki İçerikTelevizyon Yok Ancak Disko Var
Yazarımız 1987 Antalya doğumludur. Bekar ve dido isimli bir köpeği ile birlikte yaşamaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra özel bir şirkette mimar olarak çalışmaya başlamış be şu anda halen aynı firmada iç mimar olarak çalışmaktadır. Çeşitli Sitelerde Dekorasyon ve Moda Yazıları yazmaktadır. İngilizce ve Orta seviye almanca bilmektedir.

CEVAP VER