Kaydı kamyonetin altında kaldı

0
63 views

Eskişehir ilinde yolda yürürken buza denk gelen bir kadın ayağının kayıp düşmesi sonucunda yerde kaymaya başladı. O esnada bir araç ta kayarak kadının üzerine geldi ve kadını ezdi. Ancak yerlerin kaygan olması sonucunda kadın olayı hafif sıyrıklarla atlattı. Çevrede bulunan esnafın yardımı ile kadın kurtuldu.  Olayları ise şans eseri o noktaya denk geldi. Anı tam anlamı ile kayıt altına alan kamera olan biteni ortaya çıkardı. 

Huzur mahallesi Sevinç caddesi üzerinde yaşandı. Bir kaç metre boyunca sürüklenen kadın sadece ufak sıyrıklarla atlattı. Ancak kamyonet şoförü kadında herhangi bir problem olabilir diye alıp hastaneye götürüyor. 

TEILEN
Önceki İçerikAlmanya Vize Randevuları Hakkında
Sonraki İçerikTakside yeni yöntem
Yazarımız 1987 Antalya doğumludur. Bekar ve dido isimli bir köpeği ile birlikte yaşamaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra özel bir şirkette mimar olarak çalışmaya başlamış be şu anda halen aynı firmada iç mimar olarak çalışmaktadır. Çeşitli Sitelerde Dekorasyon ve Moda Yazıları yazmaktadır. İngilizce ve Orta seviye almanca bilmektedir.

CEVAP VER