İstanbul’da Okullar İle İlgili Son Durum Ne ?

0
138 views

İstanbul ilinde karın etkisi her gün biraz artmaya başlayınca Vali sürekli olarak tatilleri vermeye devam etti. Meteorolojiden gelen bilgi sonrasında bu gece yine İstanbul içerisinde yoğun bir kar yağışı gelecek. Yarın sabah ise karla karışık olarak bir yağmur yağacak.

Edirne ise durumlar benzer olup Valilik tarafından 1 gün tatil verildiği açıklandı. Sabaha kadar çok yoğun bir kar yağışı olacak bu nedenle herkesin dikkatli olması istendi.

Bir sonraki ilimiz Kırklareli oldu ve bu ilimizde de okullar tatil edildi.

Vatandaşların apartmanlarda oluşan sarkıtlar konusunda dikkatli olması istendi ve uzun süre bu sarkıtların tehlike yaratabileceğini ifade etti.

Metro Ve Metrobüs Seferleri Hala Devam Ediyor

Ulaşım konusunda kendi araçlarını kullanamayanların telaş yapmasına gerek yok kamu araçları rahatlıkla ulaşım sağlayabiliyor. Metrobüs seferleri normal olarak devam ediyor. Kar yağışları arttıkça da seferler artarak halkın ulaşımda sıkıntı yaşanmaması sağlandı.

TEILEN
Önceki İçerikTrump İlk Dikkat Çekici Açıklamasını Yaptı
Sonraki İçerikİnternet liderinden bir tanesine ceza
Yazarımız 1987 Antalya doğumludur. Bekar ve dido isimli bir köpeği ile birlikte yaşamaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra özel bir şirkette mimar olarak çalışmaya başlamış be şu anda halen aynı firmada iç mimar olarak çalışmaktadır. Çeşitli Sitelerde Dekorasyon ve Moda Yazıları yazmaktadır. İngilizce ve Orta seviye almanca bilmektedir.

CEVAP VER