Erken rezervasyonlar

0
86 views

Ülkemiz içerisinde birçok terör olayı ve birçok siyasal sorunlar yaşanmasından sonra turist sayısında bir hayli azalma yaşandı. Özellikle Rusya ile yaşadığımız uçak krizi sonrasında Rusya ülkemize olan seferleri yasakladı ve bu  nedenle turist sayımız geçen sene bir hayli azdı.

Bu sene içerisinde son zamanlarda yaşadığımız Rus elçisinin ölümünden sonra tüm bağlar kopacak derken bir anda tüm bağlarımız daha da güçlendi. Durumun farkında olan Rusya bu işi yapanın FETÖ olduğunu bildiği için durumu ülkemize yüklemedi ve birliğimizi bozmak istemedi.

Şimdi ise dolar , Ruble karşısında değer kaybedince Rus turistler ülkemize olan seferlerin kalkmasından dolayı bu konuda bir hayli yoğun talepler şimdiden alındı. Birçok Rus turist uygun ücretler olunca şimdiden rezervasyon yaptırdı. Geçen seneye oranla 4 kat fazla Turist sayısına sahip olacağız ki yine turist konusunda lider konumunda olacağız.

TEILEN
Önceki İçerikOkullar bile tatil edildi
Sonraki İçerikArtık Sosyal Medyada Terör Desteklenemez
Yazarımız 1987 Antalya doğumludur. Bekar ve dido isimli bir köpeği ile birlikte yaşamaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra özel bir şirkette mimar olarak çalışmaya başlamış be şu anda halen aynı firmada iç mimar olarak çalışmaktadır. Çeşitli Sitelerde Dekorasyon ve Moda Yazıları yazmaktadır. İngilizce ve Orta seviye almanca bilmektedir.

CEVAP VER