Bir Bebek Daha Boğuldu

0
71 views

16 aylık olan Muhammed adındaki bebek kıyıya cansız bedeni ulaştı.

Myanmar ‘da yaşadıklarından dolayı kaçmak isteyen Rohingya Müslümanları bir umut ile yola çıktılar ancak bu yolculuğun sonucu bir hayli kötü sonuçlandı. 16 aylık olan bir bebek kıyıya vurunca bu olay daha önce yaşanan üzücü bir olayı anımsattı.

Farklı ülkelere kaçmak isteyen müslümanlar sığınabilecekleri başka ülkeler arıyorlar ancak dünya bu konuda gözlerini kapatarak başını çevirmektedir. Ancak bu manzara gözler kapansa bile görülmeyecek bir manzara değil. Bu fotoğraf bugün değil dün çekildi ancak bugün elimize ulaştı.

Bu  fotoğraf sizin için bir anlam ifade etmiyor olabilir ancak babası fotoğraf için ölmeyi tercihe ederim diyerek içindekileri döktü. Dünyanın adaletsiz bir yer olduğu konusunda yakındı.

TEILEN
Önceki İçerikPolisimizden Başarılı Bir Operasyon
Sonraki İçerikKayseri’de terör saldırısında “Parmak izi” bulundu
Yazarımız 1987 Antalya doğumludur. Bekar ve dido isimli bir köpeği ile birlikte yaşamaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra özel bir şirkette mimar olarak çalışmaya başlamış be şu anda halen aynı firmada iç mimar olarak çalışmaktadır. Çeşitli Sitelerde Dekorasyon ve Moda Yazıları yazmaktadır. İngilizce ve Orta seviye almanca bilmektedir.

CEVAP VER