Avrupa’dan PKK’ya Her Yıl Destek

0
96 views

Avrupa içerisinde kurulan bir takım terör örgütü PKK kuruluşları yıllık olarak tam 30 milyon Euro para toplamaktadırlar. Bu para ile PKK terör örgütüne destek oluyorlar ve bu şekilde ülkemize zarar veriyorlar.

AB  , PKK için bir terör örgütü olarak görmesine rağmen bunu kabul etmesine rağmen terör örgütüne kıta çapında para toplanmasına izin veriyor ve herhangi bir engelleme yapmıyor.

Organize suç faaliyeti gelirleri hariç olarak 30 milyon Euro destek geliyor. PKK ilk ortaya çıktığı andan bu yana hep AB tarafından destek aldı.

PKK, Avrupa’daki finans faaliyetlerini başta Almanya olmak üzere, Fransa, İsviçre, Avusturya, Hollanda, Belçika, İsveç, Norveç, Danimarka’da yürütüyor.

TEILEN
Önceki İçerikProtestocular, uyuşturucu bağımlılarını sopa ile kovaladı
Sonraki İçerikBakan Sonunda O Haberi Verdi
Yazarımız 1987 Antalya doğumludur. Bekar ve dido isimli bir köpeği ile birlikte yaşamaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra özel bir şirkette mimar olarak çalışmaya başlamış be şu anda halen aynı firmada iç mimar olarak çalışmaktadır. Çeşitli Sitelerde Dekorasyon ve Moda Yazıları yazmaktadır. İngilizce ve Orta seviye almanca bilmektedir.

CEVAP VER