Gaziantep Emniyetine Saldırı

0
67 views

Gaziantep ilinde son dakika olarak yaşanan olayda üç tane terörist Emniyet Müdürlüğüne saldırıda bulundu. Polislerimiz hemen karşılık vererek teröristleri geri püskürttü.

Olayın canlı bomba saldırısı olacakken fark edilmesi üzerine hemen ateş açıldı ve halk bölgeden uzaklaştırıldı.

Silah sesleri her geçen dakika daha da artmaya başladı. Vatandaşlar silah sesi duyulduğu anda bölgeden uzaklaştı. Gelen bilgilere göre saldıran teröristler  üç kişi olarak belirlendi ve güvenlik güçlerine yönelik saldırı olduğu anlaşıldı. Teröristlerin birisi öldü diğeri yaralandı ve emniyetin önüne düştü diğer üçüncü şahıs da olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

Kaçan terörist için de hemen bir operasyon yapıldı. Teröristlerin asıl amacı emniyete canlı bomba ile gitmek olacaktı ancak korkulan olmadı.

Valilikten gelen açıklama sonrasında saldırıya karşılık anında verildiği için  istenen saldırı neyse ki gerçekleşmedi. Sadece bir polis memurumuz yaralandı. Kaçan teröristler için geniş bir arama alanı oluşturuldu.

Olaydan ilk görüntüler geldi :

TEILEN
Önceki İçerikTakside yeni yöntem
Sonraki İçerikCenaze Namazında Öldüler
Yazarımız 1987 Antalya doğumludur. Bekar ve dido isimli bir köpeği ile birlikte yaşamaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra özel bir şirkette mimar olarak çalışmaya başlamış be şu anda halen aynı firmada iç mimar olarak çalışmaktadır. Çeşitli Sitelerde Dekorasyon ve Moda Yazıları yazmaktadır. İngilizce ve Orta seviye almanca bilmektedir.

CEVAP VER