100 Milyar Dolar Yolda

0
133 views

Ülkemizde doların durumu her geçen gün gittikçe kötüye gitmesinden dolayı yatırımlar aranmaya başlandı.


İyi olacak hastanın doktoru ayağına gelir misali Birleşik Arap Merkezli olan  Abu Dhabi Investment Grup Başkanı Zayed Bin Aweidha   bir takım açıklamalar yaptı. Açıklamaları ülkemiz açısından oldukça önemli  olduğu söylenebilir.

Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar tarafından ülkemize gelecek sene yatırımlar geleceği konusunda açıklama yapıldı.
Ülkemizin Suudi Arabistan ile anlaşmasından sonra bir çok orta doğu ülkesi ülkemize  yatırımlarda bulunacak. Önümüzdeki hafta Suudi Arabistan öncülüğünde BAE ve Katar dan yardımlar geliyor. Ülkemize orta doğu ülkelerinden gelecek olan bu yatırım sayesinde dövizde ki düşüşe karşı önemli bir hareket olacak. Olumsuz olarak görülen durumumuz toparlanabilir.

TEILEN
Önceki İçerikCenaze Namazında Öldüler
Sonraki İçerikTrump İlk Dikkat Çekici Açıklamasını Yaptı
Yazarımız 1987 Antalya doğumludur. Bekar ve dido isimli bir köpeği ile birlikte yaşamaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra özel bir şirkette mimar olarak çalışmaya başlamış be şu anda halen aynı firmada iç mimar olarak çalışmaktadır. Çeşitli Sitelerde Dekorasyon ve Moda Yazıları yazmaktadır. İngilizce ve Orta seviye almanca bilmektedir.

CEVAP VER